Salihli’de belediye çalışanlarına iş sağlığı eğitimi verildi

Manisa Büyükşehir Belediyesinin eğitim programları kapsamında, ilçe belediyelerde görev yapan Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Salihli Şubesi çalışanları, Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri, İtfaiye Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü ve Gıda Bankası Salihli ekipleri, Temel İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda seminer verildi. Salihli Belediyesi Meclis Salonunda düzenlenen eğitim seminerine, Büyükşehir Salihli Koordinatörü Ali Rıza Ünveren ve Büyükşehir Şubelerinde çalışan personeller katıldı. Temel İş Sağlığı ve Güvenliği konularında, Vesile Civan tarafından eğitim seminerine katılan kursiyerlere önemli bilgiler verildi.

Eğitim seminerlerinin önemini vurgulayan Büyükşehir Salihli Koordinatörü Ali Rıza Ünveren, “Temel İş Sağlığı ve Güvenliği konularında düzenlenen eğitim semineri ile personellerimiz her konuda eğitiliyor. Çalışan personelimizin sağlığını ve güvenliliğini düşünmek en büyük sorumluluğumuzdur. Eğitimler sayesinde vatandaşlarımıza verdiğimiz hizmet kalitesini yükseltmek istiyoruz. Bu tarz eğitimlerimiz aralıklarla devam edecektir” dedi.

Bir önceki yazımız olan Selçuklu’da sanayi çalışanı gençler bin 71 fidanı toprakla buluşturdu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir