İl Genel Meclis Başkanı Erdoğan oldu

İl Genel Meclis Başkanı İrfan Yılmaz’ın görevinden ayrılmasının ardından İl Genel Meclis Başkanlığı seçimi yapıldı. Başkanvekili olan Mehmet Can Erdoğan’ın tek liste halinde girdiği seçimlerde, 27 il genel meclis üyesi seçime katıldı.

Yapılan oylamada 14 kişi Mehmet Can Erdoğan’a oy verirken, 13 kişi boş oy kullandı. Mehmet Can Erdoğan oylama sonrasında İl Genel meclisinin yeni başkanı oldu.

Seçim sonrasında açıklamada bulunan Mehmet Can Erdoğan, “13 aylık süre içerisinde meclis başkanlığı görevini yapan İrfan Yılmaz’a adaletli çalışmalarından dolayı teşekkürü borç biliyorum. Örnek bir başkan oldu. İnşallah bizde sizlere layık olarak çalışmaya çalışacağız. Bundan sonra da sizlerin desteği ile birlik ve beraberlik içerisinde ilimize güzel hizmetler yapmaya devam edeceğiz. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim etsin. Arkadaşlara desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan Elazığ’da otomobil şarampole uçtu: 2 ölü, 3 yaralı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir